MARIZA Selective Matujący puder ryżowy 5g – RECENZJA

DSCF7248
Kupione: zostałam konsultantką, żeby wypróbować ich kosmetyki, więc sama zamawiałam.
Koszt z katalogu: 17,90zł
Strona producenta: www.mariza.com.pl
DSCF7101 DSCF7102

Opis producenta: 

Wyjątkowo lekki i ultradelikatny puder sypki tworzy niewidzialną warstwę, która skutecznie matuje i utrwala wcześniej nałożony podkład, aby makijaż wyglądał świeżo przez cały dzień. Najlepszy efekt uzyskasz nakładając puder ryżowy za pomocą puszka.

Ryż ma bardzo duże zdolności absorpcyjne, dzięki czemu skutecznie pochłania sebum i matuje skórę na wiele godzin. Mikroskopijne, lekko transparentne cząsteczki pudru nie posiadają właściwości kryjących, czyniąc produkt bardzo uniwersalnym.

Skład na zdjęciu (Ethylparaben i Propylparaben mogą wywołać alergię - ja jestem alergiczką i u mnie nie wywołują)

Skład na zdjęciu (Ethylparaben i Propylparaben mogą wywołać alergię – ja jestem alergiczką i u mnie nie wywołują na szczęście)

Plusy:

  • Puder transparentny, a więc pasuje do każdego koloru skóry.
  • Nie widać go na skórze i nie czuć (jeśli się za dużo nie nałoży).

Minusy:

  • Tragiczne wręcz opakowanie! Widziałam już parę opinii w necie właśnie o tym, że dziewczynom w ciągu paru dni od zakupu pęka wieczko opakowania – mi oczywiście też (widać na zdjęciu pierwszym). Okropnie się zamyka. W środku wyjmowany plastik, który wygląda jak by się miało z niego wyjąć środek, ale próbowałam naciskać i się nie da (edit: jest tam folijka, którą trzeba zdjąć, ciężko ją zauważyć i przy zdejmowaniu się drze). Oczywiście tak rozwalonego pudełka nie da się zabrać nigdzie w podróż :/
  • Nie matuje na długo – po maksymalnie godzinie już zaczynam się świecić. Muszę często poprawiać. Sam efekt matujący też jest kiepski. Poważnie muszę nakładać bardzo dużo pudru i nie mam pojęcia skąd te dobre opinie w internecie – no chyba, że od dziewczyn, które tłustej cery nie posiadają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>